Tvorba loga, vizitek, webů. 4 věci na které třeba myslet | KREJTA

Potřebujete zastínit
konkurenci?
Pomůžeme vám
s grafikou

tvorba loga

To, co zákazník cítí v momentu, kdy si otevře vaše webové stránky, vidí vaše logo, vizitky nebo bannery, předává vaše vizuální identita. Dobře navržená vizuální identita firmy sděluje hodnoty, které firma reprezentuje, a evokuje pocity, díky kterým zákazníci upřednostní vás před konkurencí.

Konzultace zdarma

Váš brand je prvním dojmem vašich zákazníků. Neodplašte si je.

Pomocí zraku vnímáme až 85 % informací z okolí a první dojem můžeme zanechat jen jednou. To, jakým dojmem vaše značka působí, má velký význam v rozhodovacím procesu zákazníka. Proto je důležité, aby firemní identita zvýrazňovala hodnoty vaší firmy a předávala správné emoce.

Konzistentní prezentací mezi kanály usnadníme zákazníkovi asociaci s vaším produktem. Webdesign, tvorbu loga, vizitek, reklamních bannerů a plakátů navrhujeme v souladu s firemní identitou, a to vašemu zákazníkovi usnadní, aby si vás lépe zapamatoval a rozhodl se pro vaši službu nebo produkt.

Víte, kdo je vaše
cílová skupina?

tvorba loga, cílová skupina

Prvním krokem k úspěšnému vytvoření firemní identity je určit si, kdo jsou vaši zákazníci, kdo produkt nebo službu kupuje a zda ten, kdo kupuje, službu také užívá. Typickým příkladem jsou dětská kola. Rodiče je kupují, ale dětem se musí líbit. Proto jejich identita musí působit jak na děti, tak na rodiče.

Konzultace zdarma

Jak chcete na
vaše zákazníky
působit?

tvorba loga, působení

To, jací jste a proč děláte to, co děláte, by měla odrážet také vaše vizuální identita. Správně předané informace o vaší značce vám pomohou nejen získat zákazníky s podobnými hodnotami, ale také posílit loajalitu již stávajících zákazníků.

Jaké pocity chcete,
aby vaše značka
předávala?

tvorba loga, pocity

Různé grafické prvky dokážou předávat různé pocity. Například ostré tvary jsou více oblíbené mezi muži a naopak ženy preferují oblé tvary. Různé barvy také předávají různé emoce. Například modrá barva vzbuzuje důvěru a je více oblíbená u mužů. Při návrhu identity proto musíme pečlivě volit každý aspekt.

Konzultace zdarma

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^