Videoprodukce, která si vás získá. Jednoduché 3 tipy jak na to | KREJTA

Videoprodukce, která
osloví nové zákazníky?
Pomůžeme vám

videoprodukce

Video je jedním z nejsilnějších nástrojů marketingu. Pomocí videa dokážeme rychle a efektivně předat emoce, zaujmout a oslovit nové potencionální zákazníky. Těm dovedeme v krátkém čase sdělit množství informací, které je přesvědčí proč si vybrat vás mezi konkurencí.

Konzultace zdarma

Produktové video může zvýšit prodeje až o 144%. (Neil Patel, 2017)

Význam videa v obsahovému marketingu rok od roku roste. Návštěvnost z videí do roku 2021 stoupne na 82% z celkové zákaznické návštěvnosti. Proto je důležité nezaspat dobu a naskočit na vlak předtím, než vám ujede.

Většina informací, které vnímáme, jsou vizuální a tyto informace zpracováváme až 60 000 krát rychleji než text. Jedna fotka řekne víc než 1000 slov a pomocí 1 minuty videa jich dokážeme předat až 1,8 milionu. Proto je video ideálním nástrojem na zvýšení vašich konverzí.

Sdělte příběh
vaší značky

příběh videoprodukce

Příběhem sdělíme vaše hodnoty a přeneseme emoce. Každý z nás má příběh, který je zajímavý a záleží jen na nás, jak ho zákazníkům sdělíme. Ti se s ním pak můžou podělit se svými známými. Proto je to jedna z možností, jak poukázat na svoji odlišnost a výjimečnost.

Konzultace zdarma

Připomeňme si
úspěšné momenty

udalost videoprodukce

Organizujete zajímavou událost, která měla velký úspěch? Dejme o tom vědět také online. Ukažme, jak se událost vydařila, přilákejme nové zákazníky a zvyšme povědomí o vaší značce. Správným nastavením kampaně dokážeme oslovit uživatele, kteří vás zatím neznají.

Naučme se, jak službu
nebo produkt použít

použití videoprodukce

Dle statistik po zhlédnutí videa máme o 85% vyšší pravděpodobnost, že produkt nebo službu koupíme a na stránkách, které mají video, strávíme dvakrát tolik času. Proto je velmi důležité, abychom do obsahové strategie zahrnuli i video produkci.

Konzultace zdarma
^