Videomarketing - špičková reklama pro úspěšný brand | KREJTA

Videomarketing, který získá a udrží zákazníky? Pomůžeme vám.

Video vydá za milion slov, obrázek jen za tisíc. Na všech populárních sítích a platformách dnes obsahu kraluje video. A jako marketingový nástroj ho dnes využívá až 86 % podnikatelů.

 

Proč v marketingu vsadit na video?

Videomarketing je investicí do budoucnosti vaší značky. Jde o silný nástroj, jak oslovit široké publikum atraktivním a neotřelým způsobem. Pokud jste s ním ještě nezačali, teď je ta správná chvíle!

Video útočí hned na několik vjemů, díky čemuž dokáže okamžitě zaujmout a nejdéle udržet pozornost potenciálních zákazníků. Špičkově natočenému videu, které je doslova nabité emocemi, neodolá až 90 % zákazníků.

Vysoká návratnost investic

Při důkladně promyšlené marketingové strategii je video investicí, která se vyplatí.

Zvýšení prodejů

Díky videomarketingu efektivně oslovíte nové i stávající zákazníky.

Vysvětlení složitých věcí jednoduchým způsobem

Produkty není nutné zdlouhavě popisovat, když je video může názorně představit.

Posílení důvěry a vyvolání emocí

Správně vytvořené video nechá chladným jen málokoho.

Bez mrknutí oka natáčíme všechny typy videí

Chcete zákazníky zaujmout co nejlepším videem? Na začátku spolupráce důkladně probereme jeho účel, cílovou skupinu a klíčové sdělení, které chcete zákazníkům prostřednictvím videa předat. Následně zvolíme optimální typ videa pro dosažení těch nejlepších výsledků.

 

Video připravíme do puntíku, klientovi na míru

Popadnout kameru a natočit video? Tak snadné to není. V přípravě videa je hned několik kroků – a naše marketingová agentura je zvládá úplně všechny! Od přípravy návrhu, scénáře a storyboardu, přes výběr lokace a kulis až po samotné natočení a postprodukci. Video pro vás natočíme do nejmenšího detailu, aby splnilo všechny vaše představy.

Reklamní videa a spoty

Zaujměte potenciální zákazníky krátkým úderným spotem, který se jim nesmazatelně zapíše do paměti. Recept je jednoduchý – nápaditý vizuál, představení benefitů a správně zvolená cílová skupina. Ještě pořád nemáte reklamní spot? Rádi se toho zhostíme!

 

 

Testimoniál

Jsou produkty a služby dostatečně kvalitní? Jak jsou s nimi spokojeni jiní zákazníci? Před nákupem nového produktu nebo služby lidé často dají na zkušenosti druhých. Popostrčte je ke koupi sdílením autentické recenze spokojeného zákazníka.

Video návod a vzdělávací video

Jak jasně a jednoduše ukázat správné zacházení s produktem, aby sloužil co nejlépe? Vsaďte na video návod. Jde o atraktivní alternativu k tištěným brožurkám. Natočíme vám video, které zákazníka polopatě provede od montáže k údržbě a zodpoví nejčastější dotazy.

 

 

Zábavné video

Chcete zvýšit povědomí o produktu nebo službě odlehčeným způsobem? Pak je pro vás zábavné video tou správnou volbou! Vymyslíme společně koncept a přivedeme k životu video s vtipným nábojem, které má navíc potenciál stát se virálem. Publikum pak vaši značku jen stěží vyžene z paměti.

Produktové video

Představte zákazníkům svůj produkt a ukažte jim, jak funguje v praxi. Zákazníci už nebudou odkázáni pouze na reálnou bezprostřední zkušenost s produktem, ale dopředu si jej mohou „osahat očima“ z pohodlí domova. Jak může produktové video vypadat?

1

Volba cílů

Co chcete svým videem sdělit, čeho chcete dosáhnout? Volba cíle je základem celé strategie, proto ji dobře promyslete a na nic nezapomeňte.

2

Cílová skupina

Jaké publikum chcete oslovit? A pro koho je váš produkt atraktivní? Představte si svého zákazníka do detailů – jak je starý, co ho baví a čím se trápí?

3

Kanály a typ videa

Vsadíte na sociální sítě, e-mailing nebo využijete jinou cestu? Chcete ukázat svůj produkt, příběh značky, nebo hlavně pobavit?

6

Vyhodnocování

Už je vaše video na světě? Tak neusněte na vavřínech a sledujte, jak se mu daří naplňovat stanovené cíle. Napoví vám nejen počet zhlédnutí, ale i prokliků prodejů či dalších metrik.

5

Příběh

Jaké emoce chcete v zákaznících vyvolat? Pocity jsou základem pro výběr hudby, lokaci, kulis atd. Při přípavě se držte vybraného typu vide, pomůže vám i tzv. storyboard.

4

Rozpočet

Kolik chcete do videomarketingu a propagace investovat? Svůj rozpočet prodiskutujte s oddělením marketingu nebo externí reklamní agenturou, která vám vytvoří nabídku na míru.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^