Fotografické služby – Profesionální focení Praha a Brno | KREJTA

Fotografické služby, které ostatním vytřou zrak? Nechte to na nás

Dobrý vizuál zaručeně přitáhne pozornost. Zmáčknout spoušť však nestačí, je potřeba i dobrý nápad, šmrnc a precizní provedení. My to zvládneme všechno – a ještě něco navíc!

Proč si vybrat profesionální fotoslužby?

Zmáčknout spoušť dnes dokáže každý. Ale fotit tak, aby stál výsledek za to – to už je výzva.

Pro vytvoření profesionálních snímků je zapotřebí pohlídat si osvětlení, ostrost, kompozici a řadu dalších nezbytností. Zároveň by fotografie neměly postrádat dobrý nápad a šmrnc. A nesmíme zapomenout na vhodné prostředí, rekvizity i moderní nástroje.

K tomu všemu je zapotřebí kreativní fotograf, který vše dotáhne k dokonalosti ještě předtím, než zmáčkne spoušť. Sháníte profesionální fotky pro své podnikání? Pomůžeme vám. Naši fotografové se postarají o vaše produktové, business, ale i jiné fotky, díky kterým si k vám noví zákazníci hravě najdou cestu.

Vzbuzují emoce

Emoce jsou silnou zbraní marketingu. Jen málokdy se lidé o nákupech rozhodují striktně racionálně.

Zachytí a nepustí

Lidský mozek miluje vizuální podněty. Pozornost čtenářů automaticky směřuje k obrázkům – a čím vydařenější jsou, tím spíše se v paměti udrží.

Představí vaši službu či produkt

Působivá fotka vydá za tisíc slov. Nač zdlouhavě popisovat benefity produktů, když si je zákazník může prohlédnout na vlastní oči?

Podporují důvěryhodnost značky

Použitím snímků z fotobanky dnes oslovíte málokoho. V záplavě snadno zaměnitelných fotek je potřeba vyjít z davu a ukázat svou vlastní tvář.

Bez fotek se úspěšný brand neobejde

Denně vidíme stovky reklam. Konkurence je neúprosná. Na to, abyste získali pozornost potenciálních zákazníků, máte v průměru pouhé čtyři sekundy. Proto je zcela zásadní mít co nejlepší reklamu, která publikum ihned zaujme. Toho dosáhnete mimo jiné i použitím skvělých a originálních snímků.

Fotografie je základním nástrojem vizuálního marketingu. Podpoří váš brand nebo produkt, ať už se zabýváte čímkoliv. Vyberte si profesionální fotoslužby a obohaťte své podnikání o nový rozměr kvalitní fotoreklamou.

Produktové a reklamní fotografie

Potřebujete nafotit produkty a služby na e-shop, sociální sítě nebo pro reklamu? Podle vašich představ vytvoříme fotografie, které vaše zákazníky nadchnou a zároveň jim sdělí všechny informace podstatné k nákupu. Bez ohledu na to, jestli zrovna sháníte fotografie na webové stránky nebo do tištěných materiálů.

Firemní a portrétové focení

Nezáleží na tom, v jakém oboru se pohybujete. Ať už pečete dorty nebo jste ředitelem banky, business portrét je mocným nástrojem, díky němuž si vás publikum snadno zapamatuje. Návštěvníci webu jsou často zvědaví, kdo za daným projektem vůbec stojí. Poskytnutím fotek členů vlastního týmu zvýšíte vaši autenticitu v jejich očích. Ještě stále nemáte business fotky? Rádi vám je nafotíme.

Reportážní fotografie

Pořádáte zajímavou akci, která by neměla zůstat bez povšimnutí? Naši profesionální fotografové jsou vám plně k dispozici! Událost pro vás detailně zdokumentujeme, abyste mohli pořízené snímky využít v rámci propagace. Pro vaše stávající i nově příchozí zákazníky bude fotografie důkazem, že je vaše firma skutečně aktivní a má co nabídnout.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^