PPC audit pro efektivní PPC kampaně | Krejta.cz

Vyšší výkon PPC reklamy za nižší náklady? Vsaďte na PPC audit

Neutrácejte zbytečné peníze za neefektivní PPC kampaně. S PPC auditem snížíte náklady na inzerci a získáte více zákazníků. Pomůžeme vám s ním.

PPC audit je pro efektivní kampaně nezbytností

Je vaše PPC reklama dostatečně efektivní? Neplatíte příliš mnoho peněz za konverzi malého množství zákazníků? Přáli byste si vyšší výkon a lepší výsledky PPC reklamy?

Auditem vašich PPC kampaní zjistíme jejich nedostatky a nevyužitý potenciál a zajistíme optimalizaci ve všech možných ohledech. Odhalíme aktuální i dlouhodobé chyby a pomůže vám je napravit.

PPC audit je vhodný pro podnikatele, majitele e-shopů i další organizace – ať už si své kampaně spravují sami, nebo využívají externích služeb. Pokud vaše kampaně nejedou naplno, PPC audit je tím pravým pro vás.

Chybně nastavená meření

Nepřesné cílení na zákazníky

Nefunkční remarketing

Neaktuálnost informací

Nedostatečně pokrytá klíčová slova

Špatně nastavené ceny nebo rozpočet

Nevhodná struktura celých kampaní

A mnoho dalších…

1

Poznáme se navzájem

Seznámíme se s vámi a vaším produktem i tím, co vás trápí. Zjistíme, jak vám můžeme pomoct, a domluvíme se na dalším postupu. A pokud si plácneme, obratem se pustíme do práce.

2

Analyzujeme vaše kampaně

Naši PPC specialisté prozkoumají vaše PPC kampaně. Individuálně, nezaujatě, do hloubky a do posledního detailu. Zkontrolují jejich nastavení a odhalí všechny chyby, slabá místa i nevyužitý potenciál.

3

Poradíme vám ta nejlepší řešení

Nejen, že vám představíme seznam všech nedostatků vašich PPC kampaní, ale také vám poradíme konkrétní doporučení k jejich nápravě a zlepšení výkonu. Dáme si záležet, abyste ze svých kampaní mohli vytáhnout maximum.

4

Zůstaneme s vámi v kontaktu

PPC auditem naše spolupráce končit nemusí. Naopak! Pokud si budete přát, zajistíme pro vás i další služby – nejen v oblasti PPC kampaní, ale i sociálních sítí, SEO, video marketingu a dalších. Pomůžeme vám zviditelnit váš brand i vybojovat co nejvíce objednávek.

Optimalizujte své PPC kampaně s pomocí důkladného auditu od nás

Optimalizujte své PPC kampaně a dosahujte lepších výsledků díky PPC auditu. Naši specialisté pro vás zpracují individuální analýzu PPC kampaní a poradí vám konkrétní doporučení k jejich vyšší efektivitě. Naleznou všechny chyby i prostor ke zlepšení – tak, abyste získávali více zákazníků za méně peněz.

Neutrácejte peníze zbytečně. Optimalizujte své kampaně s PPC auditem. Kontaktujte nás a inzerujte efektivně!

Objednat PPC audit zdarma!

Jméno je povinné.
Telefon je povinný.
Telefon je nevalidní.
Email je povinný.
Email je nevalidní.
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA.
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak


^