Rada jak na zvýšení návštěvnosti stránek | KREJTA online agentura

Máte web a potřebujete
zvýšit návštěvnost?
Pomůžeme vám

zvýšení návštěvnosti

Doba, kdy stačilo vytvořit webové stránky nebo e-shop a zákazníci se k vám jen hrnuli, je dávno pryč. Na internetu vládne obrovská konkurence a jen ti, kteří využívají potenciál internetu naplno, uspějí. Proto pomáháme firmám a společnostem přilákat návštěvníky a proměnit je na loajální zákazníky.

Konzultace zdarma

Jak zvýšíme návštěvnost?

Pomocí kombinace správně zvolené taktiky přilákáme na web množství potencionálních zákazníků. Například pomocí PPC reklamy (platíte za klik) vás lidé najdou v momentě, kdy službu nebo produkt hledají a jsou připraveni nakoupit. SEO (optimalizace pro vyhledávače) vám pomůže, aby si vás klienti našli a vy tak za ně neplatíte.

Sociálními sítěmi dokážeme oslovit publikum dle zájmů, ale především budujeme loajální komunitu. S využitím copywritingu a videoprodukce vytváříme obsah, který každého upoutá a ten pak dále sdílí mezi známými a kamarády. Kombinací všech dostupných médií můžeme nejen zvýšit návštěvnost, ale i snadněji proměnit návštěvníka v zákazníka.

Čím víc lidí vás vidí,
tím víc jich oslovíte

zvýšení návštěvnosti proč

Víte, kolik procent lidí ze všech návštěvníků u vás nakoupí nebo splní vámi stanovený cíl? Na základě toho může marketingová agentura určit, kolik vám navýšení návštěvnosti může přinést. Dovedeme nastavit strategii tak, abychom tyto cíle splnili. Ale pozor, není návštěva jako návštěva. Proto se vždy snažíme přivádět co nejrelevantnější publikum.

Konzultace zdarma

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
^