Kompletní web na míru? Pro nás žádný problém | KREJTA

Případová studie:

Vyladěný prodejní web pro novou službu na IT trhu

Detail projektu:

IT podpora bez starostí kdykoliv jen potřebujete – přesně to vám zajistí služba IT Parťák. Kvalitní a efektivní IT poradenství se však neobejde bez webových stránek. A tím spíše, když jde o zbrusu novou službu!

Naším úkolem nebylo nic menšího než tvorba kompletního webu na míru. Od prvotního návrhu přes tvorbu obsahu až po samotnou implementaci. Podívejte se, jak jsme si s tím poradili.

Služby projektu:

Poznali jsme představu našeho klienta

Seznámili jsme se s projektem IT Parťák a představou našeho klienta. Navrhli jsme web dle jeho přání a potřeb.

Vytvořili jsme grafiku i texty

Pro nový web IT Parťáka jsme navrhli wireframe a grafiku i funkční texty, které zaujmou.

Vše jsme nakódovali a propojili s CMS

K tvorbě webu jsme kromě kódování využili i moderní builder, ve kterém může pracovat i sám klient.

Úspěšně jsme spustili web

Po otextování celého webu, vyladění jeho rychlosti a zabezpečení jsme jej spustili do ostrého provozu.

Web jsme vystavěli zcela od základů

IT Parťák nás pro svůj projekt požádal o kompletní zpracování webu na míru. Nestačilo pouze doplnit texty, grafiku nebo upravit technické řešení. Celý web jsme navrhovali od základů.

Na základě meetingu s klientem a poskytnuté analýzy konkurence jsme nejprve navrhli efektivní strukturu webu. Tu jsme dále rozpracovali do wireframe a grafiky, abychom IT Parťákovi vdechli jeho nezaměnitelnou podobu. Následně jsme zajistili kompletní kód pro web a dospěli tak k jeho spuštění ve statické podobě.

Vsadili jsme na moderní, pokročilý web builder

Webové stránky, na jejichž tvorbě se může podílet i sám klient? Žádný problém. Pro tvorbu webu jsme zvolili pokročilý builder ve spojení s CMS. Jde o přehledný nástroj, se kterým zvládne pracovat takřka každý.

I náš klient si díky tomu může jednoduše upravovat svůj web a jeho obsah, tudíž není zcela odkázaný na naši pomoc. Tvorba webu je navíc transparentní a přehledná.

Vše jsme optimalizovali pro lidi i vyhledávače

Žádná stránka se neobejde bez poctivé textace. Takové, která je přívětivá jak pro lidi, tak i pro algoritmy a vyhledávací roboty.

Pro nový web IT Parťáka jsme zajistili kompletní copywriting. Od popisků služeb přes dopadové stránky až po registrační formulář. Vycházeli jsme při tom z analýzy klíčových slov, aby se web ve vyhledávačích umisťoval co nejvýše. Problém pro nás není ani práce se službou třetí strany. Registrační formulář proto aktuálně propojujeme se službou Zendesk, která pomáhá se správou zákazníků.

Rychlost i bezpečnost jsme vytáhli na maximum

Ať už je web sebehezčí, zákazník jej neocení, pokud se mu načítá celý den. Abychom těmto potížím předešli, vytáhli jsme rychlost webu na maximum, což kromě zákazníků uvítá i vyhledávací algoritmus. A nezapomněli jsme ani na pokročilé zabezpečení, které ochrání web před jakýmikoliv problémy nebo útoky.

Reference zákazníka

Martin Krištof

Provozní ředitel

551

Krejta solutions s.r.o.

Děkujeme za vypracování webu pro IT-Partak.cz. S kvalitou práce jsem nadmíru spokojen, ambiciózní termín dodání (s kterým mě někteří jiní tvůrci webu rovnou odmítli) se podařilo splnit. Rozpočet byl dodržen bez jeho sebemenšího překročení a to i když jsem v rámci některých domluvených funkcí měl hodně přesné a možná i nadstandardní požadavky. Nechal jsem si navíc (pár dní před spuštěním) dovyvinout i registrační stránku a přesto byl dodržen termín a cena za více práci byla rozumná. Byl velice vhodně zvolen i postup tvorby webu, kde po wireframe se grafika tvořila již přímo s finálními texty, což pak umožňovalo bez grafických nesouladů stránku nasadit. Ocenil jsem také ochotu spolupráce s mým externím UX konzultantem, kupodivu nevznikaly žádné třecí plochy. A když vám programátor na váš výmysl naprogramování funkčního chování s několika podmínkami odpoví: „jo, to nebude problém, zítra to udělám“ a zaúčtuje vám za to 30 minut práce, tak víte že jste si vybrali nejlépe jak jste mohli. Jsem rád že jsem zvolil nakonec Krejtu, je to parta mladých, ale zkušených lidí u kterých jde vidět, že je práce baví a že společně s vámi chtějí vytvořit dílo pod které se všichni chcete podepsat. Jako alternativu jsem měl velká webové studia, která se umisťují ve WEBTOP100, ale už jejich přístup při jednání o zakázce mě nepřesvědčil.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak
odznak


^